“Mirë që kishim gratë afër”/ Ermal Mamaqi tregon “anën e errët” të dasmës së Jonida Vokshit

Mbrëmjen e së Dielës, dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit u komentua gjatë nga mediat rozë ku morën pjesë shumë të famshëm shqiptarë. Por së fundmi, Ermal Mamaqi ka zbuluar ‘anën e errët’ të dasmës me një video që i ka bërë të gjithë të qeshin. Ermali shfaqet duke vallëzuar me Salsanon me në sfond zërin e Juliana Pashës.

“Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… Salsano mirë që kishim gratë afër vlla…”, shkruan Ermali krah videos që ka shkaktuar të qeshura pafund.

View this post on Instagram

 

Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… @salsanorrapi mirë që kishim gratë afër vlla… Video nga @gencgjineci

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *